Дівчина зібрала гроші на лікування незнайомого бійця з Черкащини

40-річний Володимир із Черкащини служив у аритилерійському батальйоні, обслуговував та охороняв великокаліберні самохідні гармати. Під час чергового ворожого обстрілу нога чоловіка не витримала навантаження, розірвались зв’язки.

Зараз Володимир страждає на гостру нестабільність колінного суглоба: це значить, що головні кістки ноги майже не скріплено у коліні, тому вони хитаються туди-сюди, механічно руйнуються та спричиняють постійний біль, інформує “5 канал”.

На сьогодні Володимиру досить легко допомогти: він не перший боєць із подібною травмою в рамках проекту “Біотех-реабілітація поранених”. Перш за все лікарі планують повноцінно обстежити місце травми. Згодом хірурги відновлять порвані тканини зв’язок у фізіологічному їх положенні. Потім – реабілітація, спостереження та огляди, можливо, буде потрібна додаткова корекція роботи суглоба. Весь цей комплекс заходів дозволить Володимиру досить швидко повернутися до нормального життя – шанси на відновлення у нього чудові.

У Володимира велика родина: з дружиною мають шістьох своїх дітей, а ще двох всиновили. Мав повне право відмовитися від служби, проте рушив на війну без жодних вагань. Більше того – навіть після демобілізації Володимир планував лишитися на контракті до самої перемоги.

Не останню роль у житті Володимира відіграла чудова дівчинка на ім’я Мирослава. Вона і сама проходить лікування у клініці ilaya, все життя дівчина долає наслідки тяжкої хвороби і от лише нещодавно зробила свої перші кроки. Попри власні проблеми, Мирослава щиро перейнялася долею Володимира і взялася збирати кошти на його відновлення. Зібрані гроші, а це досить значна сума, Мирослава уже переказала на рахунки проекту.

29 Вересня, 2017 в 17:02 / Переглядів: 395

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про