Право стати наступною топ-моделлю по-українськи виборює  канівчанин із вадами слуху. Відео

18-річний канівчанин Владислав Дунаєв боерться за перемогу в телешоу «Топ-модель по-українськи». Хлопець, який має модельні параметри (100-78-99) та зріст 183 см, пройшов всі кастинги і потрапив у проект. На кастингу щирий юнак, який має вади слуху, мало не довів до сліз суддів шоу.

Як зазначається на сайті Нового каналу, Владислав Дунаєв – з Канева, але спеціально переїхав до Києва, щоб навчатися у школі для глухих.

– Я глухий від народження. Але хочу бути моделлю, це моя мрія, хочу працювати там, де мені подобається. Хочу показати, що глуха людина все може, – розповів суддям канівчанин.

Коли хлопцю повідомили, що він проходить у проект, він розплакався, чим розчулив Соню Плакидюк та Аллу Костромічову.

Слід зазначити, що на початку майже всі учасники дуже підтримували Влада,  незважаючи на те, що він заявив себе як сильний конкурент. Однак в останніх випусках шоу стало зрозуміло, що дехто канівчанина вважає тягарем. Особливо це стосується парних конкурсів, оскільки учасникам важко пояснити Владові, що саме вони від нього хочуть. Критику під час останнього “вигону” почув хлопець і від суддів, які, втім, залишили його в шоу. Тож Влад і далі виборюватиме право стати наступною топ-моделлю по-українськи.

Варто додати, що це вперше, коли в українському модельному шоу бере участь людина з вадами слуху.

27 Вересня, 2017 в 09:18 / Переглядів: 563

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про