Закінчення історії про уманську безпритульну собаку на візочку

FotorCreated

Весною ми повідомляли про те, що уманські волонтери купили для безпритульної собаки-інваліда візочок. 

Валюшку (саме так назвали зранену тварину) власник приніс аби приспати. З його слів, собаку покусали дворові пси, тому вона не може більше звестися на задні лапи. Волонтери благодійного фонду “Серце друга” взяли щеня під свою опіку. Щоб воно змогло почати ходити, необхідно було придбати спеціальний візочок, який би допомагав тварині рухатися, що, власне, зоозахисники і зробили.

А сьогодні Валюшка – одна із улюблениць київської родини, яка взяла її під свою опіку. Про це пише сайт Мур.ТВ з посиланням на БФ “Серце друга”.

FotorCreated

Юрій та Ірина Ферендович – зоозахисники. Чоловік працює фотографом, а жінка – майстром манікюру. Нині у їх квартирі проживає понад 20 тварин.

Окрім Валюшки із уманської сирітської клітки до теплої рідної квартири переїхав друг Валюшки – кіт Рижик. До волонтерів він потрапив змученим та змарнілим.

FotorCreated

Через травму передніз кінцівок він не міг нормально пересуватися. Зоозахисники зробили усе можливе, щоб хоч якось зарадити котячим стражданням, а любляча родина взяла його до себе, не зважаючи на травми.

FotorCreated

Отакі дива трапляються у наш час. У доброму серці завжди знайдеться місце кожному, хто потребує допомоги.

26 Вересня, 2017 в 11:48 / Переглядів: 1088

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про