На Черкащині ставки продали з молотка. Відео

Пов’язане зображенняСтавок з молотка. Днями у Черкасах вперше провели аукціон, під час якого визначили орендарів для трьох водойм, площею від 30 соток до трьох гектарів. Охочі отримати ці ставки в довготермінову оренду знайшлися. В подальшому і об’єкти торгів будуть цікавіші і конкуренція за право ними користуватися буде більшою, впевнені організатори дебютного аукціону.

Про це із посиланням на ТРК Росьповідомляють Новини Черкас.

Не коштовності й раритети – водойми Черкащини ось об’єкт інтересу зібрання. Усі атрибути торгів – ліцитатор за трибуною і його головний інструмент, що сигналізує їх початок і фінал. На кону всього три лоти – два стави у Христинівському районі і один у Маньківському, площею 30, 80 соток і три з половиною гектара. Предмет торгу – розмір орендної плати.

Учасників всього шість – на кожен лот по два претенденти.

Сергій Лук’яник планує розводити у ставку на Христинівщині коропів, товстолобів, амурів і сомів. Перемозі радіє, хоч, каже, й не звично було так торгуватись. За оренду ставка площею три з половиною гектара чоловік заплатить державі трохи менше трьох тисяч гривень на рік.

На десять років візьме в найм 30 соток зарослого очеретом водного плеса Володимир Плужник. Про цей аукціон дізнався ще навесні. Саме подовжував оренду іншого свого ставка, що нижче за течією. Новий називає калюжкою. Але ладен був віддати за неї й півтисячі гривень на рік. Водойму планує розчистити і зарибнити.

На аукціон виставляють водні об’єкти термін оренди яких завершується або для яких шукають нового власника, пояснює ініціатор торгів Ігор Колодка. І додає, понад півроку готували необхідну документацію по цих трьох об’єктах, через надмірну забюрократизованість процесу.

Черговий такий аукціон відбудеться вже у жовтні. На фінальній стадії підготовка документації на низку штучних водойм. Загалом же, цьогоріч планують провести, ще кілька торгів на право оренди ставків.

26 Вересня, 2017 в 15:26 / Переглядів: 577

Теми: Економіка,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про