У Черкасах через зайве випите чоловік опинився прикутим до собачої будки (відео)

Черкаські патрульні та рятувальники звільнили чоловіка, якого прикували ланцюгом до собачої будки24 вересня, о 14:32 годині, патрульні отримали повідомлення про те, що на вулиці Надпільній, з подвір’я приватного будинку, доносяться крики людини. По прибуттю на місце виклику поліцейські з’ясували, що зранку двоє чоловіків випивали разом спиртне. Потім, один прикував іншого ланцюгом до собачої будки та спокійно пішов спати у будинок, залишивши товариша на вулиці. Чоловік намагався сам звільнитись від кайданів та лише пошкодив замок тоді, почав кликати на поміч. Навіщо це вчинили, жоден із учасників не пам’ятав. Патрульним пояснили, що так вони жартували. Претензій один до одного товариші не мали та написали зустрічні заяви.Патрульні поліцейські викликали рятувальників, які звільнили заручника від ланцюгів.

Posted by Патрульна поліція Черкас on Monday, 25 September 2017

 

24 вересня, о 14:32 годині, патрульні отримали повідомлення про те, що на вулиці Надпільній, з подвір’я приватного будинку, доносяться крики людини. 

Про це повідомляє Патрульна поліція Черкас.

По прибуттю на місце виклику поліцейські з’ясували, що зранку двоє чоловіків випивали разом спиртне. Потім, один прикував іншого ланцюгом до собачої будки та спокійно пішов спати у будинок, залишивши товариша на вулиці.
Чоловік намагався сам звільнитись від кайданів та лише пошкодив замок тоді, почав кликати на поміч. 


Навіщо це вчинили, жоден із учасників не пам’ятав. Патрульним пояснили, що так вони жартували. Претензій один до одного товариші не мали та написали зустрічні заяви.


Патрульні поліцейські викликали рятувальників, які звільнили заручника від ланцюгів.

Картинки по запросу собача будка

25 Вересня, 2017 в 19:11 / Переглядів: 652

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про