У канівських школах збільшилася вартість харчування дітей

Від 20 вересня вартість харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій у загальноосвітніх навчальних закладах м. Канів зросла на 2 грн. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 20 вересня.

харчування дітей у школі

Про це повідомляє кореспондент онлайн-газети Новини Черкас.

Так, відтепер вартість харчування одного діто-дня для пільгових категорій, що оплачується з міського бюджету, становитиме 17 грн.

Оплату харчування для учнів 1-4 класів частково здійснюватиметься за рахунок місцевого бюджету (в розмірі 12 грн. за один діто-день) та рахунок батьків (5 грн. за 1 діто-день).

Як пояснила начальник відділу освіти Надія Голда, збільшення вартості витрат на харчування дітей зумовлене стрімким подорожчанням продуктів харчування тощо.

– Ми вважаємо, що краще підняти трішки ціну, і діти матимуть достойний обід, аніж знову повертатися до супів, які як правило, діти їсти відмовляються, – сказала Голда.

Разом з тим, керівник відділу освіти зауважила, що в порівнянні  з іншими містами обласного значення в Каневі вартість харчування дітей у навчальних закладах досі найнижча.

24 Вересня, 2017 в 21:19 / Переглядів: 487

Теми: Економіка,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про