Жителів Черкас безкоштовно діагностуватимуть завдяки новому томографу

Жителів Черкас безкоштовно діагностуватимуть завдяки новому томографу

Діагностика завдяки новому сучасному томографу в Третій міській лікарні буде для всіх жителів Черкас абсолютно безкоштовною.

Про це на ранковій нараді в мерії повідомив директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник.

За його словами, запуск нового обладнання планували до Дня міста. Однак під час його транспортування з Франції тріснуло скло, яке захищає робоче місце лікаря і загальний зал, де проводиться обстеження. Скло довелося замовляти повторно.

“Сьогодні пройдуть усі випробування радіологічного контролю щодо безпечності умов існування цього кабінету. Томограф виготовлений всесвітньо відомою фірмою «Toshiba», його вартість – 10,5 млн грн. Обладнання дозволить діагностувати усі невідкладні стани, проводити диференційну діагностику пограничних різних станів. Це фактично перший міський проект купівлі за бюджетні кошти такого потужного нового діагностичного обладнання, тим більше для лікарні швидкої невідкладної допомоги”, – розповів Олег Стадник.

Він також розповів, що до кінця цього року буде придбано обладнання, яке дозволить робити обстеження судин людини й в разі необхідності – стентування судин серця.

20 Вересня, 2017 в 16:47 / Переглядів: 570

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про