Рятувальникам, які борються із вогнем на торфополях під селом Ірдинь, вдалось зупинити поширення вогню

Фото Константина Проценко.

Рятувальникам, які борються із вогнем на торфополях під селом Ірдинь, вдалось зупинити поширення вогню, а також зменшити площу горіння на три гектари.
Після прибуття до розгорнутого зведеного загону, пожежних розрахунків із Городищенського, Кам‘янського та Корсун-Шевченківського районних відділів Управління ДСНС, завершено формування угруповання сил, необхідних для ліквідації пожежі. 

Про це у Фейсбуці повідомив речник управління ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко.


На ранок 20 вересня, на загальній площі в 48 Га палають окремі осередки торфовищ. Боротьбу із вогнем ускладнюють, сильна посуха, низький рівень залягання грунтових вод та віддаленість водних джерел звідки рятувальники можуть взяти воду для гасіння. 


В зоні проведення пожежних та інженерних робіт, сконцентровано 30 одиниць пожежної та спеціальної техніки, загалом 93 особи. Від ДСНС 71 рятувальник та 21 одиниця техніки. Створені 3 оперативні дільниці. Працює 16 пожежних стволів.
Крім пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС на місці пожежі також працюють інженерні та пожежні розрахунки з Білозірського та Дубіївського лісництв, місцева пожежна команда з селища Ірдинь, важка інженерна та пожежна техніка військової частини, потяг ДП «Черкаситорф» із цистернами 120м3, бригада швидкої медичної допомоги а також національна поліція. 


Вдень на місці пожежі відбудеться виїзне засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.

20 Вересня, 2017 в 11:45 / Переглядів: 424

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про