В Умані рейдери намагалися силою “віджати” готель

Третій день поспіль триває фізичне утримання готелю державною службою охорони, кажуть представники Укравест. Демонструють вирвані камери та пошкоджене при цьому майно. Паралельно, розповідають, фактично щоночі, доводиться нести збитки від хаотичних наскоків невідомих молодиків.

Про силове захоплення готелю компанії Укравест в Умані, повідомляє 5 канал, передають Українські новини.

Ситуацію власники пояснюють бажанням захопити готель з боку рейдерів, які вже рік, як затягнули компанію у судову тяжбу. А під час масового прибуття в Умань хасидів для святкування іудейського Нового року, вирішили ударити і по його іміджу.

Олександр Чорний, керівник Укравесту повідомляє:

– Відбулося рейдерське захоплення мого приміщення – готелю, який знаходиться за адресою Пушкіна , 27а за участі молодиків міцної статури в цивільному. Також з ними брали участь службовці, які представилися державною службою охорони Києва. Питання до керівників держави, коли ж нарешті  у нас закінчаться рейдерські захоплення?

В цілому ж,  силове проникнення до приміщення, це вже другий етап захоплення. Про перший,  юридичний, випадково дізналися рік тому.   До рук потрапив друкований лист, згідно з яким вони, ніби-то,  продали права власності на готель єврейській фірмі. Безліч експертиз  вже підтвердила підробку підписів власників.

19 Вересня, 2017 в 09:38 / Переглядів: 1070

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про