Отримали подарунок дорожчий 800 гривень – сплатіть податок

Картинки по запросу подарунок

Смілянські податківці проводять роз’яснювальну роботу на актуальні теми. На часі – про оподаткування подарунків фізичним особам. Як пояснюють фіскали, до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається вартість дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань), якщо їх вартість не перевищує 25 відсотків однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, за винятком грошових виплат у будь-якій сумі (у 2017 році – 800 грн.).

Вартість подарунків, яка не перевищує зазначену суму, відображається у Податковому розрахунку за формою №1 ДФ за ознакою доходу «160».

Якщо вартість подарунка платнику податків, перевищує 800 грн., то сума перевищення оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18% і військовим збором 1,5%. Окрім цього відображається у Податковому розрахунку за формою №1 ДФ за ознакою доходу «126» як додаткове благо.

Зазначена норма визначена п.п. 165.1.39 ст. 165 Податкового кодексу України, повідомляють газеті “Сміла” у Смілянській ОДПІ.

 

Інформацію взято із сайту СМІЛА

19 Вересня, 2017 в 08:53 / Переглядів: 1070

Теми: Економіка,Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про