Черкаські айтішники зібрали сто тисяч на допомогу незрячим людям

Черкаські айтішники зібрали 100 тисяч на допомогу незрячим людям (ФОТО)

10 вересня 2017 року у Черкасах відбувся третій щорічний спортивно-благодійний фестиваль, ініційований ІТ-спільнотою міста − Che:r[IT]y. Про це повідомили організатори фестивалю.

Фестиваль має потрійну мету − згуртувати ІТ-спільноту, заохотивши програмістів позмагатись у різних видах спорту, пропагувати здоровий та активний спосіб життя та найголовніша мета − збір коштів на добрі справи.

Шляхом голосування компаній−учасників було визначено проект, на який буде спрямовано зібрані кошти, а саме − адаптація міста для потреб незрячих людей.

ІТ-компанії міста змагались між собою в різних видах спорту, а саме: футболі, волейболі, стрітболі, настільному тенісі, шахах, арм−реслінгу, картингах та тімбілдингу і вносили за це благодійні внески. Окрім цього кошти на фестивалі збирали благодійні забіги (на дистанції 2,5км, 5км, 10км) та локації фестивалю.

Загалом на заході вдалось зібрати 93500 грн, але у фонді CherITy залишились кошти з минулого року. Також є лоти з локації IT Garage Sale для продажу, тому сміливо можна казати про 100 000 гривень.

Інформацію взято із сайту ВІККА

16 Вересня, 2017 в 09:34 / Переглядів: 516

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про