В Умані відкрили першу приватну школу

Першого вересня в Умані сіли за парти 8252 школярів. З них 328 – малюки-першокласники. В 17 уманських школах нараховується 316 класів, наповнюваність класів – понад 25 дітей, пише “Черкаський край“.

Школа №2 вже багато років має статус гімназії (до слова, один з її корпусів – історичний, на початку ХХ століття спеціально збудований для жіночої гімназії). Школа №10 має свій навчально-виховний напрямок – це медична гімнізія. За партами багатьох уманських шкіл сидять діти з приміських сіл – щоденно їздять сюди на уроки.

Є й інші приклади: школярі з уманських околиць вчаться в селі. Приміром, з Софіївської Слобідки їм навіть ближче добиратися до нової просторої школи в селі Родниківка. Міська школа №14, як і кожного року, приймає до себе дітей різного віку з центру реабілітації (більше відомий як обласний притулок).

А головна вереснева новина в освітніх колах Умані: в місті почала працювати перша приватна школа. Навчальний заклад має статус ліцею, профіль навчання – сфера агропромислового виробництва. Ліцей відкрили як старшу школу, перші вихованці, що сіли тут за парти — 48 десятикласників.

15 Вересня, 2017 в 14:17 / Переглядів: 1313

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про