У рейтингу областей за результатами ЗНО Черкащина посіла п’яте місце

Картинки по запросу зно 2017

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг областей України за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2017 році.

Області України у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих випускниками шкіл кожної області у 2017 році.

Середнє значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих учасниками тестування розраховане як середнє арефметичне результатів всіх тестів з урахуванням нескладених тестів (не подолав поріг «склав/не склав»). Таким тестам при розрахунку середнього арифметичного надано значення «0», тому значення середнього балу може складати менше 100 балів. Якщо випускник школи не з’явився для складання тесту, такий тест не враховувався під час розрахунку.

Черкаська область посіла п’яте місце у рейтинговій таблиці. У випускників 371 шкіл області середній бал склав позначку 116,4. У тестуванні участвувало 4636 учнів. З повним списком областей та їх рейтингом можна ознайомитися за посиланням.

Випускники шкіл минулих років, які складали тести у 2017 році, у рейтингу не враховані.

Дані рейтингової таблиці відкориговані станом на 13 вересня 2017 року у зв’язку із виявленою технічною помилкою у розрахунку рейтингового бала окремих шкіл. Було помилково враховано випускників шкіл, які не з’явились на тести.

15 Вересня, 2017 в 00:02 / Переглядів: 576

Теми: Аналітика,Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про