АМКУ: Сільрада Моринців без конкурсу віддала в оренду сільську аптеку

За інформацією Черкаського обласного тервідділення АМКУ, Моринська сільська рада рішенням від 15.09.2016 № 8-6/VII «Про передачу в оренду приміщення нежитлового фонду колишньої аптеки» передала в оренду майно комунальної власності без проведення конкурсу. 

Про це йдеться на сайті Провінція.

Як встановило відділення, Моринська сільська рада передала в оренду приміщення колишньої аптеки без дотримання вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна», а саме: оголошення про наміри передати в оренду майно не розміщувалось, конкурс на право оренди комунального майна не проводився.

Такими діями сільська рада обмежила право певних осіб, які мали (мають) намір взяти участь у такому конкурсі, змагатися за право здійснення відповідної господарської діяльності.

Рішенням адміністративної колегії територіального відділення дії Моринської сільської ради визнано порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді антиконкурентних дій органів місцевого самоврядування, в частині надання суб’єктам господарювання переваг, які ставлять їх в привілейоване становище стосовно конкурентів, що може призвести до недопущення конкуренції.

10 Вересня, 2017 в 08:19 / Переглядів: 618

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про