Мешканці Ватутіного нарікають на купи невивезеного сміття та жахливий запах (відео)

Це майже центр міста ! В нашому місті напевно не має хазяїна ( мера ) , а тільки особи які прийшли щоб отримувати зарплату та зробили собі хорошу зарплату ( мер м.Ватутіного отримує понад 20 000 грн , за що ??? за це напевно ) ! Також за що мешканці міста платять комунальні послуги ???? , а за те , щоб міські чиновники отримували гарну зарплату , а в місті БАРДАК !!! Дорогі земляки , може досить щоб з нас знущалися , досить мовчати , треба щось робити і контролювати нашу міську зраду яка зраджує наші інтереси !!! ( відео за 2017р вересень )

Posted by Volonter Vatutine on Monday, 4 September 2017

Мешканці Ватутіного, що на Черкащині, поширюють відео, на якому демонструють жахливу ситуацію з вивезенням сміття у місті: баки переповнені, довкола купи гілля та висипаних відходів просто обабіч дороги. Епічності відзнятому додає напівповалене засмічене приміщення, що ймовірніше колись значилося у містян як туалет.

“Це майже центр міста ! В нашому місті напевно не має хазяїна (мера), а тільки особи, які прийшли щоб отримувати зарплату . Мер м.Ватутіного отримує понад 20 000 грн, за що??? За це, напевно! Також за що мешканці міста платять комунальні послуги????” – додає автор відео.

Мешканці міста стверджують, що такі смітники по всьому місту. Люди не витримали та самі почали палили гілля, проте безлад залишився. Також містяни зверталися до депутатів, але все марно.

Чомусь у цьому місті не люблять порядок і чистоту.

Картинки по запросу смітник

8 Вересня, 2017 в 20:20 / Переглядів: 696

Теми: Аналітика,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про