Заклади сільської медицини Уманщини з початку серпня цього року поповнились новими кадрами

Заклади сільської медицини Уманщини з початку серпня цього року поповнились новими кадрами. До роботи приступили три випускниці Уманського медичного коледжу. Про це повідомляє КЗ “Уманський районний центр ПМСД” Уманської РР у Фейсбук.

«Пріоритетом нашої роботи є залучення в село молодих кадрів. Тому, завдяки налагодженій співпраці з Уманським медичним коледжем, лави працівників нашого закладу постійно поповнюються активними молодими медиками, які прагнуть працювати саме в сільській місцевості», – повідомив головний лікар Центру Олександр Новаківський.

Фото КЗ "Уманський районний центр ПМСД" Уманської РР.

Так, після закінчення навчання, в амбулаторію загальної практики-сімейної медицини селища Бабанка прийшла працювати Стратійчук Анастасія Сергіївна, а в амбулаторію села Старі Бабани – Перепелиця Тетяна Вікторівна.
А в фельдшерський пункт села Гродзево була прийнята на роботу Пуляєва Людмила Миколаївна, яка переїхала до даного села та одразу розпочала там працювати.

Фото КЗ "Уманський районний центр ПМСД" Уманської РР.

На даний час всі медичні сестри приступили до виконання своїх посадових обов’язків під патронатом наставників. В першу чергу, велика увага приділяється дотриманню локальних протоколів медичної сестри і виконанню основних медичних процедур та маніпуляцій безпосередньо на робочих місцях, основним етапам сестринського процесу, правилам дотримання інфекційної безпеки персоналу і пацієнтів, дотриманню медичної етики та деонтології, дотриманню правил внутрішнього трудового розпорядку й прав пацієнта.

31 Серпня, 2017 в 18:29 / Переглядів: 750

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

1
Залиште коментар

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
У заклади сільської медицини Уманщини прийшли працювати молоді спеціалісти Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
trackback

[…] Заклади сільської медицини Уманщини з початку серпня цього року поповнились новими кадрами. До роботи приступили три випускниці Уманського медичного коледжу. Про це повідомляє КЗ “Уманський районний центр ПМСД” Уманської РР у Фейсбук, пише Рідний край. […]