Безробітних Черкащини будуть залучати до роботи під час нового опалювального сезону

В області триває підготовка до нового опалювального сезону. З розвитком опалювального обладнання, застосуванням нових видів палива все більшого значення  набуває навчання фахівців, пише Діловий регіон.

З кожним роком професії  оператор котельні, машиніст (кочегар) котельні стають дедалі актуальнішими, оскільки передбачають обслуговування робітниками автоматизованих котелень  з сучасним обладнанням залежно від системи опалення, наголошують у Черкаському обласному центрі зайнятості.

Для оперативного укомплектування таких вакансій служба зайнятості вже влітку організовує навчання безробітних. За короткий термін вони мають можливість пройти професійне навчання, аби  з початком опалювального сезону отримати гарантоване місце роботи.

На початку липня розпочали навчання перші групи слухачів за професією оператора котельні – 12 слухачів Кам’янського районного, 10 – Уманського міського центрів зайнятості та 10 осіб, направлених Черкаським  ОЦЗ.

Маньківським та Лисянським центрами зайнятості на замовлення роботодавців організоване професійне навчання безробітних за професією  машиніст (кочегар) котельні. Кваліфіковану професійну підготовку, перепідготовку проходять  23 особи.

По закінченню навчання безробітні отримають свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації та допуски до виконання робіт з підвищеною небезпекою  для кваліфікованого обслуговування котелень.

 

28 Серпня, 2017 в 08:15 / Переглядів: 777

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про