Черкащанин поступив до престижного вишу, де навчалися губернатори та політики США

Черкащанин поступив до престижного вишу, де навчалися губернатори та політики США

Випускник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Андрій Трапізонян одночасно вступив до 11 університетів Сполучених Штатів Америки. У Черкасах юнак вивчав економіку та право, отримав ступінь бакалавра.

За час свого навчання він встиг попрацювати у трьох юридичних компаніях та Торгово-промисловій палаті України. Наразі Андрій отримує привітання та збирається до навчання в Арканзаському університеті.

Подробицями поцікавився сайт vikka.ua.

“Я це зробив! Їду вчитися в Сполучені Штати Америки! – поділився радістю на своїй сторінці у соцмережі Андрій. – 2 роки плідної, копіткої, щоденної і безперервної роботи. Більше 50 проаналізованих університетів. Іспити, інтерв’ю, переговори і зустрічі віч-на-віч. Понад 100 написаних творів, участь у понад 25 конкурсах зовнішніх незалежних фондів по всьому світу, переговори з понад 50 міжнародними, приватними комерційними, неурядовими організаціями”.

За цей час Андрій Трапізонян відправив до вишів США кілька тисяч листів та більше 10 000 електронних повідомлень у всіх засобах електронної кореспонденції.

“Від Yeshiva University Cardozo School of Law до University of Southern California Gould School of Law. Від Indiana McKinney School of Law до University Arkansas School of Law. 11 різних штатів. Різні фінансові вимоги, і часом різні академічні та професійні вимоги до вступу”, – описав він виші, які готові були прийняти черкащанина до лав своїх студентів.

При цьому Андрій Трапізонян підкреслює, що під час вступів не витратив жодної копійки.

“Тільки праця і віра. І я, чорт забирай, це зробив. Гордий називатися новим міжнародним студентом University of Arkansas. Буду розширювати кругозір і професіоналізм в юридичній школі університету. Планую задіяти себе не тільки в юриспруденції. Адже я людина, котра різнобічно розвивається. Завжди намагаюся черпати знання і навички з різних сфер діяльності. Мені це до душі. Я це можу”, – повідомив юнак.

Усі фото з Facebook / Andrei Trapizonian

Серед випускників юридичної школи University of Arkansas є багато політичних діячів, зокрема, декілька губернаторів штату Арканзас, відомі американські адвокати та політики.

Загалом кількість українців, які навчаються в іноземних університетах, з кожним роком росте. Про це свідчать дослідження аналітичного центру CEDOS, фахівці якого збирають та аналізують дані про кількість українських громадян, які навчаються у закордонних університетах.

Так, за останні 2-3 роки значно більше українських випускників обирали для навчання інші країни. За оцінками статистів, зараз там перебуває 55-60 тисяч студентів із України. Найбільш популярні серед наших земляків країни – Польща, Німеччина, Чехія, Канада, Нідерланди, Велика Британія, США і Франція.

26 Серпня, 2017 в 13:30 / Переглядів: 640

Теми: Суспільство

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про