На Черкащині підприємство привласнило бюджетні кошти, спрямовані на ремонт унікального маєтку

Слідчим відділом прокуратури Черкаської області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом привласнення та розтрати бюджетних коштів службовими особами головного управління капітального будівництва Черкаської ОДА та приватного підприємства, пише Діловий регіон.

Також проводиться розслідування за фактом ухилення від сплати податків приватним підприємством при проведенні будівельних робіт та реконструкції об’єктів, зокрема, маєтку Енгельгардта в селі Будище Звенигородського району.

Про це procherk.info повідомила слідча в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури Черкаської області Юлія Лагута.

– Договір про будівельні роботи був укладений на суму більше 17 мільйонів, проте управлінням капітального будівництва з бюджету було отримано 6,5 млн, які були перераховані підприємству. Наразі досліджується відповідність актів виконаних робіт даній сумі, – сказала

Цікаво, що дане кримінальне провадження було деякий час в інших органах досудового розслідування, вже потім перейшло до прокуратури Черкаської області. В цілому розслідування триває з 2013-2014 років…

24 Серпня, 2017 в 17:38 / Переглядів: 570

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про