Десятьох депутатів місцевих рад оштрафували за порушення вимог фінансового контролю

Картинки по запросу штраф

Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється систематичний аналіз стану законності у сфері запобігання корупції з метою, попередження корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та особами, які для цілей Закону України „Про запобігання корупції” прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Так, за матеріалами Черкаської місцевої прокуратури, Управлінням захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України складено та направлено до суду протоколи про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією стосовно 10 депутатів однієї із місцевих рад Черкаського району, які являючись суб’єктами відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, порушили вимоги фінансового контролю, передбаченні ч. 1 ст. 45 Закону України „Про запобігання корупції”.

В подальшому, за компетентної участі Черкаської місцевої прокуратури, постановами Черкаського районного суду Черкаської області 10 депутатів визнано винними в інкримінованому правопорушенні та накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 8500 грн.

Питання стану законності у сфері запобігання корупції для Черкаської місцевої прокуратури є пріоритетним і перебуває на постійному контролі.

За інформацією Черкаської місцевої прокуратури.

24 Серпня, 2017 в 16:29 / Переглядів: 577

Теми: Кримінал,Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про