На Черкащині судитимуть депутата міської ради (відео)

Вручення адмінпротокола смілянській депутатці Пляченко О.В.

У Смілі судитимуть депутата міської ради Пляченко Олександру Володимирівну, представника політичної партії «Сила громад». Як повідомляє смілянський активіст Ілля Слободяника на своїй сторінці у Фейсбук, моменту набуття права власності на квартиру, в десятиденний термін, депутат не повідомила Національне агенство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у своєму майновому стані (з 24.02.2017 р.по 06.03.2017р).

“Продовжуємо потроху длупати ту скелю-корупцію, цього разу дякую Управлінню захисту економіки в Черкаській області.

Вручення адмінпротокола співробітником Управління захисту економіки в Черкаській області депутату Смілянської міської ради Пляченко О.В. 21.07.2017р.
Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), Стаття 172-6. Порушення вимог фінансового контролю – “Неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані” (не внесла до декларації внов придбану квартиру).
Днями черкаські правоохоронці обіцяють вручити подібний протокол більш високому посадовцю Смілянської міської ради. Тож, сподіваюся, це лише початок смілянського ланцюжка…
Тепер важливо прийти на суд, де будуть розглядатися справи наших корупційних смілян та не дати їм все “порішати”, як вони то звикли робити.” – пише Ілля Слободяник.

24 Серпня, 2017 в 13:36 / Переглядів: 848

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про