У Черкаській області зафіксували ще один випадок захворювання на ботулізм

У Черкаській області зафіксували ще один випадок захворювання на ботулізм

 

У Черкаській області зафіксували новий випадок захворювання на ботулізм. Цього разу отруївся житель Корсунь-Шевченківського району.

Про це повідомили в прес-службі ДУ “Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України”, пише Центр черкаських медіа.

Хворий вживав консервовану домашню ковбасу, залиту смальцем, без термічної обробки. Консерви вочевидь були приготовлені з порушенням елементарних санітарних правил та технологічних процесів, що й послужило причиною захворювання.

Ситуацію ускладнило те, що хворий звернувся за медичною допомогою лише на 3-й день після вживання зараженого продукту. Тому тривалий час його стан залишався важким. Після введення протиботулінічної сироватки самопочуття хворого покращилося, на сьогоднішній день він продовжує лікування в терапевтичному відділенні стаціонару.

ЧИТАЙТЕ: Ботулізм став причиною смерті трьох черкащан

Діагноз ботулізм встановлено клінічно та підтверджено лабораторно – в крові хворого виявлено ботулотоксин типу В.

Ще раз звертаємо увагу: аби запобігти захворюванню, слід дотримуватись головних вимог технології приготування консервованих харчових продуктів, в тому числі м’ясних консервів, в’ялених і копчених виробів з риби та м’яса, проводити термічну обробку домашніх консервів перед вживанням та своєчасно звертатися за медичною допомогою.

23 Серпня, 2017 в 08:31 / Переглядів: 761

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про