Уманський лісгосп пропонує винагороду за інформацію про лісокрадів

У 2017 році в зоні діяльності Уманського лісгоспу значно збільшилась кількість незаконних рубок, скоєних організованими групами лісопорушників у дубових насадженнях у темну пору доби. Порівняно з 2016 роком кількість незаконних рубок невстановленими лісопорушниками зросла на 24%. До правоохоронних органів направлено 8 справ. По двом справам відкрито кримінальне провадження.

2017-08-18_093631

Працівниками державної лісової охорони постійно проводиться цілодобовий контроль за насадженнями дуба звичайного. Для цього застосовують усі можливі методи та засоби – збільшено кількість рейдів та кількість задіяних в них працівників, використовуються фотопастки для фіксації пересування громадян й транспорту у лісах, посилена співпраця у цьому питанні з суміжними структурними підрозділами.

Нагадаємо, що ДП “Уманське лісове господарство” розташоване на території шести адміністративних районів: Монастирищенського, Жашківського, Христинівського, Маньківського, Тальнівського та Уманського.

Тому Уманський лісгосп звертається до небайдужих громадян: у разі виявлення підозрілої автотехніки та осіб в лісах, зробіть, за можливості, фото або відеофіксацію, прослідкуйте рух таких осіб. Інформацію про “чорних лісорубів” надавайте за телефонами “гарячої лінії”: (063)4462627, (097)9505613, (04744)3-91-43.

За достовірну та корисну інформацію про лісокрадів гарантуємо винагороду!

Інженер охорони та захисту лісу
ДП «Уманське лісове господарство»
Курій В.М.

Черкаське обласне управління 
лісового та мисливського господарства

23 Серпня, 2017 в 05:14 / Переглядів: 552

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про