Власника черкаського ресторану оштрафували на 32 тисячі за нелегальне використання музики

Похожее изображение
Через порушення авторських прав та несплату роялті суд зобов’язав власників закладу сплатити чималий штраф. Про це йдеться на сайті

Власника ресторану «Чумацький шлях» зобов’язали сплатити штраф за незаконне використання музики. Про це повідомили представники Української ліги авторських і суміжних прав.

Господарський суд Черкаської області задовольнив позов Організації колективного управління авторськими та суміжними правами (ОКУАСП) і зобов’язав власника ресторану сплатити 32 тисячі гривень за незаконне публічне виконання треку західних виконавців. У рішенні суду вказано, що у жовтні 2016 року представник ОКУАСП провів фіксацію позадоговірного звучання музики у приміщенні ресторану «Чумацький шлях», зокрема було зафіксовано виконання твору «Trouble» від Іггі Азалія та Дженніфер Хадсон.

Під час судового розгляду справи власник ресторану не зміг надати доказів легального використання музики, а саме наявності договору з правовласниками або організацією колективного управління та сплати роялті. Внаслідок цього підприємець має сплатити 32 тисяч гривень компенсації та 1600 гривень судового збору. Кошти суд стягує на користь ОКУАСП, яка є організацією колективного управління, в інтересах ТОВ «ВорнерМьюзік Україна» – тобто компанії, що представляє інтереси Іггі Азалія та Дженніфер Хадсон на території України.

Рішення господарського суду може бути оскаржено.

21 Серпня, 2017 в 05:37 / Переглядів: 802

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про