Зірковий тренер: черкащанин у Києві будує тіла нардепів та знаменитостей. Фото

Зірковий тренер: черкащанин у Києві будує тіла нардепів та знаменитостей

                                                vk.com/ Тисанюк Володимир

Засновник громадської організації “Кроссфіт-Україна” Володимир Тисанюк із села Кищенці Маньківського району – 6-й в рейтингу кросфіт-атлетів України. Наразі він тренується сам та тренує спортсменів і аматорів у Києві. Серед його підопічних – багаторазовий призер Чемпіонатів України з настільного тенісу, народні депутати України, зірки телебачення та шоу-бізнесу. Про те, як хлопець зі звичайного села на Черкащині опинився в авангарді нового популярного спортивного напряму, дізнавався журналіст сайту vikka.ua.

Спорт для черкащанина не просто захоплення, а життєва філософія. Адже і відпочивати він воліє активно. Наприклад, для Володимира не проблема на велосипеді добратися з Києва до Одеси.

“Якось за два дні доїхав до Одеси. Ночував у батьків у Маньківському районі. Перепливав Дніпро у Києві на оболонській набережній. Не вважаю це досягненнями. На тренуванні плаваю по 2 км. А на велосипеді звик долати відстані з дитинства. Коли у 14 років вирішив займатися футболом, то довелося тричі на тиждень їздити зі свого села до райцентру на тренування. Одна поїздка – це 30 км. Батьки не мали змоги мене возити, бо працювали, займалися господарством”, – розповідає Володимир Тисанюк

Життя сільського хлопця передбачає багато роботи по господарству. Цього не уник і черкащанин. При цьому, каже, що весь час мріяв про особисті досягнення, бачив себе у спорті та з дитинства тренувався.

“Дивився фільми про Бетмена та Супермена. Намагався підтягуватися, бігати. Дивував місцевих дітей. Але у школі на фізкультурі не міг вправно виконати усі вправи. Буває, що серед фізруків трапляються люди без педагогічного таланту. Вони не тільки не допомагають учням розвиватися, а ще й можуть насміхатися. І от у 22 роки я всьому цьому навчився і міг робити набагато більше”, – каже черкащанин.

 

І фах юнак обрав відповідний.

“Я грав у футбол і паралельно навчався у виші. Маю дві спеціальності: за освітою я вчитель фізкультури, соціальний педагог та соціальний психолог. Працював спочатку в Маньківському районі: тренував дітей, дорослих, сам грав у футбол, і паралельно з цим працював у тренажерному залі. Потім переїхав до Києва і захопився кросфітом”, – розповідає Володимир Тисанюк.

Для України, як і для іншого світу, кросфіт (з англ. CrossFit) – новий напрям фітнесу. У 2000 році він створений Ґреґом Ґласманом. Тренування кросфіту просувають і як філософію фізичних вправ, і як змагальний вид спорту; туди входять елементи високоінтенсивного інтервального тренування, важкої атлетики, пліометрики, пауерліфтингу, гімнастики, гирьового спорту, зарядки, стронгмену.

Черкащанин зазначає, що кросфітом здебільшого займаються молоді люди. Та 20% – це залізна доля чоловіків від 40 до 50 років. Часто приходять тренуватися спортсмени, котрі хочуть різнобічного фізичного розвитку.

“Якщо людина приходить займатися – це означає, що вона вже готова перейти на інший рівень у своєму житті. До того ж від регулярних тренувань покращується гормональний фон. У чоловіків, наприклад, піднімається рівень тестостерону. Вони стають більш рішучими, енергійними, покращується енергетика, відбуваються зміни на клітковому та тканинному рівнях. Починає краще працювати мозок. Бо знімаються защемлення судин у шиї”, – пояснює він.

Черкащанин помітив, що більшість успішних людей займається зранку.

“Це, як правило, люди з особливою енергетикою, вони дуже цікаві і життя у них насичене”, – каже він.

За словами тренера, завдяки кросфіту людина може освоїти дуже складні елементи за досить недовгий час.

“Кільця та перекладини врешті-решт даються усім. А яке задоволення людина отримує від стійки та ходіння на руках! Цьому реально навчитися за півроку. Коли людина піднімає велику вагу, щодо якої були сумніви, то буває, що завмирає весь зал. Йому можуть почати аплодувати. У нас в залі є дзвін, в який ми дзвонимо, коли людина б’є свій власний рекорд чи рекорд залу”, – розповідає черкащанин.

Можна вважати, що одна його власна мрія збулася. Але попереду ще багато. Одна з них – увійти в 100 найкращих кросфіт-атлетів Європи. Любов Володимира до футболу не втілилася у професійну футбольну кар’єру. Тож черкащанин мріє, що по його стопах підуть сини. Власних дітей у юнака поки ще немає, а от хрещеників вистачає – їх аж семеро.

Усі фото надав Володимир Тисанюк

7 Серпня, 2017 в 16:55 / Переглядів: 561

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про