Фоторепортаж: про один день з водними патрульними Черкас

Світлина від Зої Вовк.

Перший водний патруль почав роботу в квітні 2016 року у Черкасах. Основним завданням для поліцейських стала боротьба з браконьєрством та охорона спокою на Дніпрі.
За понад рік роботи патрульні виявили та затримали не одного порушника, спільно з екологами та рибінспекторами вилучили безліч незаконних засобів лову, було відкрито не одне кримінальне провадження через порушення правил риболовлі.
Втім, поділюся враженнями одного дня з водними патрульними.
Пильнувати за відпочивальниками та охороняти Кременчуцьке водосховище ми почали об 11:30 годині, після того, як на площі Богдана Хмельницького закінчилися урочистості з нагоди свята Національної поліції.
В межі нашого патрулювання увійшли села Кедина Гора, Благодатне, Орнітологічний заказник “Липівський” та акваторія Дніпра в місті Черкаси.
Порадувало те, що до 19-ї години на воді, ми не виявили осіб які б порушували правила любительського та спортивного лову.
Здивувало, що з 17-ти перевірених човнів, кермувальники були тверезі (не дивлячись на те, що це була субота) та мали при собі усі необхідні документи на плавзасоби.
Проте, профілактичні бесіди таки проводили з тими, хто намагався перетнути межі охоронюваної території “Липівського” заказника.
Це були відпочивальники на човнах, які пояснювали, що не знали де закінчується дозволена зона.
Через що нагадуємо: указом Президента України «Про території та об’єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення» від 27 липня 2016 року № 312/2016 змінено межі територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення. Площа Орнітологічного заказника “Липівський” після змін тепер становить 4631,7 га, що на 131,7 гектара більше ніж раніше (4500 га).
У заказнику заборонене полювання, риболовля, збір рослин та інші види господарської діяльності. Перебування на території “Липівського” карається законом!
Слідкували ми за порядком і на прибережних зонах.
Так, близько 18-ї години, отримали виклик через спецлінію 102, що на острові “Чаїний” стався конфлікт між відпочивальниками.
Прибувши на місце, ситуацію швидко врегулювали. Черкащани надали нам свої пояснення та подякували за службу інспекторам водного патруля.
Від себе додам) з боку спостерігача робота водних патрульних виглядає привабливою. Катер, гарні хлопці в формі поліцейських.
Насправді, це випробування на міцність.
Спека неймовірна, а ти в формі і вже не знаєш з якого боку її підвернути, аби хоч трохи продувало тіло.
Вода в пляшках швидко нагрівається, а холодної ніде посеред Дніпра взяти (дякую двом мужчинам на катері, таки врятували від спраги).
Та, добре згуртований екіпаж, напарники і колеги, їхній настрій працювати і допомагати людям, вселяє позитив і віру, що все у нас буде добре!)
І, де б ви не були, на воді чи на суші, завжди пам’ятайте: алкоголь, кермо, дорога і глибина – речі несумісні!
Не випробовуйте долю, пустощі на воді до добра не доводять!

Світлина від Зої Вовк.

Світлина від Зої Вовк.

Світлина від Зої Вовк.

 

Світлина від Зої Вовк.

Світлина від Зої Вовк.

Світлина від Зої Вовк.

Патрульна поліція Черкас

 

7 Серпня, 2017 в 10:17 / Переглядів: 684

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про