Викладач УДПУ отримав американську стипендію

Викладач УДПУ імені Павла Тичини Ігор Опацький

Викладач УДПУ імені Павла Тичини Ігор Опацький отримав стипендію від наукового товариства імені Т.Г. Шевченка в США. Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у прес-центрі учбового закладу.

Викладач кафедри історії України Ігор Опацький отримав стипендійний ґрант на реалізацію наукового проекту «Інтелектуальна спадщина родини Курінних в архівах США». Управа Наукового товариства ім. Шевченка в Сполучених Штатах Америці у липні 2017 р. ухвалила і затвердила науковий проект Ігоря Опацького, надала стипендію для його реалізації та запросила виступити із доповіддю в залі товариства у м. Нью-Йорк.

Зазначимо, що Наукове товариство імені Шевченка (НТШ) у США — науково-культурна громадська організація, діаспорний центр НТШ в Америці, наймасштабніший серед закордонних центрів товариства. Організація об’єднує учених американських університетів та інших інституцій, які працюють і постійно оприлюднюють результати своїх досліджень відповідно до власних наукових зацікавлень та традицій української національної науки.

Товариство було засноване у Львові в 1873 році. Широку діяльність в Україні організація вела до 1939 р. Після розгрому більшовиками НТШ відновилося у Західній Європі та в Америці (1947 р.), в Канаді (1949 р.), в Австралії (1950 р.), в Україні (1989 р.) Наукове товариство імені Шевченка в усі періоди його існування було опорою української науки та культури.

Вітаємо Ігоря Юрійовича із знаковою подією і щиро бажаємо успіхів у науковій діяльності, творчого натхнення та визнання!

7 Серпня, 2017 в 07:35 / Переглядів: 869

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про