Доленосне затемнення 7 серпня 2017 року! Як правильно провести цей день, щоб удача була на вашому боці

Кожне затемнення несе в собі сенс і може допомогти кожній окремій людині зробити життя кращим. Потрібно тільки правильно використовувати потужну енергію затемнення собі на благо, а не на шкоду, передає Ukr.Media.
Місячному затемненню яке відбудеться 7 серпня 2017 року надають величезне значення не тільки астрономи, але й астрологи. Адже саме ця астрономічна подія дозволить по-іншому глянути на всі життєві аспекти.
Воно допоможе виявити і усунути джерела дисгармонії у взаємостосунках з оточуючими, налагодити ділові контакти і вирішити багато інших проблем.
Місце, дата і точний час затемнення 7.08.2017 року
Друге місячне затемнення в 2017 році очікується 7 серпня о 21:20 по Києву і в 18:20 – за Гринвічем. Це буде часткове затемнення Місяця 119 саросу, тривалість якого складе 1 годину 55 хвилин. Спостерігати це дивовижне явище можна у всіх містах України. Також затемненням помилуються мешканці:
Австралії;
Африки;
Азії;
Антарктиди;
Європи.
В якому знаку відбудеться місячне затемнення 7.08.2017 ?
Як і в лютому, у серпні місячне затемнення відбудеться на осі Водолій-Лев. Коли Сонце буде перебувати в знаку Водолій, Місяць потрапить в знак Лев. Таким чином, місячне затемнення відбудеться на 11 градусах у вогняному зодіакальному знаку Лев.
Астрологи простежили баланс стихій – повітря і вогню. Сонце у Водолії і Місяць у Леві утворюють гармонійний зв’язок з Сатурном, що знаходиться у Стрільці, і Юпітером, який буде перебувати у Терезах. Як пояснюють фахівці, такий взаємозв’язок дозволяє сподіватися на сприятливий результат проблем, які можуть виникнути в період затемнення.
Серпневе місячне затемнення може сприяти вступу людей у нову життєву фазу. Багато забудуть минулі невдачі і зможуть сміливо подивитися в майбутнє. Винахідливість Водолія і творчий початок Лева поряд з прагматичністю Сатурна і оптимізмом Юпітера – сприятливе поєднання. Це означає, що, реалізувавши творчий потенціал, можна відчути безмежну внутрішню свободу і єднання зі своїм справжнім «я».
Що не рекомендується робити в період затемнення?
Можливо, не всі люди знають, але багато в чому астрологія базується на давніх культурних традиціях та ведичних знаннях. Згідно з цим знанням, фахівці створили якийсь звід правил рекомендаційного характеру, які стосуються заборон в періоди місячних затемнень.
Так, 7 серпня небажано займатися такими справами:
брати участь у масових заходах, наприклад, перебувати на площах, де присутня велика кількість людей;
вирішувати серйозні питання, пов’язані з капіталовкладеннями та іншими фінансовими операціями;
здійснювати глобальні придбання (нерухомі об’єкти, автотранспорт, -спецтехніку і т. д.);
підписувати важливі документи (укладати контракти);
Багато астрологів не рекомендують у цей день сідати за кермо автомобіля без гострої необхідності. А якщо цього уникнути не вдасться, слід бути гранично уважним на дорозі.

5 Серпня, 2017 в 10:35 / Переглядів: 1496

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про