Антон Яценко: В Україні, як і у всіх цивілізованих країнах, жорстоке поводження з тваринами стало тяжким злочином

scr

Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження гуманного ставлення до тварин)» (Проект Закону 5119-1 від 14.09.2016), що передбачає посилення покарання за жорстоке поводження з тваринами. Про це написав народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«Радий, що я також брав участь у другому читанні опрацювання цього законопроекту та вніс законодавчі поправки», – зауважив народний депутат.
Згідно із змінами, знущання над тваринами, скоєні із застосуванням жорстоких методів або з хуліганських мотивів, караються арештом на строк до 6 місяців або обмеженням волі на строк до 3 років.
Ті ж дії, що скоєні в присутності малолітнього, караються обмеженням волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на той же строк.
Ці ж дії, скоєні з особливою жорстокістю або, якщо вони призвели до каліцтва або загибелі, або скоєні групою осіб, караються позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.
Крім того, у Кодексі про адміністративні правопорушення посилюється відповідальність за жорстоке поводження із тваринами й передбачається штраф у розмірі 200-500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3 400 — 8 500 гривень).
Найближчим часом Антон Яценко планує звернутись до Міністерства внутрішніх справ щодо створення окремого підрозділу по захисту тварин.
«Відтепер жорстоке ставлення до тварин в Україні стало тяжким злочином, як і у всіх цивілізованих країнах», – наголосив Антон Яценко.

4 Серпня, 2017 в 13:23 / Переглядів: 653

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про