В Умані змінять тариф на водопостачання

Адміністрація КП «Уманьводоканал» повідомляє про намір встановити економічно-обґрунтовані тарифи на послуги водопостачання та водовідведення

Відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30 липня 2012 р. № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», а також згідно Постанови НКРЕКП від 10 березня 2016 р. № 302, адміністрація КП «Уманьводоканал» інформує про намір встановити економічно-обґрунтовані тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, а також тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), в зв’зяку з чим, до 10 серпня 2017 року будуть подані відповідні заяви та розрахунки до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Зауваження та пропозиції приймаються в письмовому вигляді протягом 20 календарних днів з дня опублікування цього повідомлення за адресою: КП «Уманьводоканал» 20300, м. Умань, вул. М.Залізняка, 16, електронна адреса: uvdkoffice@ukr.net, телефон (04744) 3-23-86, факс 3-23-86.

 

За повідомленням КП «Уманьводоканал» 

4 Серпня, 2017 в 13:16 / Переглядів: 1559

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про