Співробітники ДСНС здійснили профілактичний рейд на річці Дніпро. Фото

7.jpg

В період спеки, яка наразі триває в області, люди масово вирушають на відпочинок до водойм. Проте, не кожен пам’ятає та дотримується правил правилами безпеки під час відпочинку на воді, що стає причиною трагічних наслідків.

3 серпня, співробітники Канівського районний відділ Управління ДСНС України у Черкаській області вирушили до річки Дніпро, аби нагадати відпочивальникам правила безпечного відпочинку на воді, тим самим запобігти трагічним випадкам.

Пройшовши вздовж берега річники, фахівці Служби порятунку звернули увагу громадян на безпеці під час перебування на сонці та у воді. Рятувальники наголосили місцевим жителям, що тривале перебування на сонці небезпечне, оскільки може призвести до сонячних опіків та теплового удару. Також співробітники ДСНС зауважили, що купатися дозволяється лише у спеціально відведених місцях та ні в якому разі не запливати далеко, особливо якщо не впевнені у своїх силах.

Під час бесід, фахівці Держслужби з надзвичайних ситуацій акцентували увагу на відпочивальниках, які прийшли на пляж з дітьми. Рятувальники наголосили батькам на тому, що в жодному разі не можна залишати дітей без нагляду та не відпускати їх одних купатися, адже у воді може статися будь-що і це може стати причиною гибелі або травмування дитини.

З кожним з ким була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота співробітники ДСНС вручили пам’ятки із правилами безпечної поведінки на воді.

1.jpg

2.jpg

6.jpg

9.jpg

4 Серпня, 2017 в 13:15 / Переглядів: 1078

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про