Підприємство переселенець працює на Черкащині (відео)

Перезавантаження. Багатопрофільне підприємство-переселенець уже два роки нарощує потужність поблизу Сміли, повідомляємТелеканал Рось. Свою виробничу діяльність в Донецькій області згорнули, коли почались бойові дії на сході Україні. Обладнання перевезти не вдалося, тож взяли найцінніше – досвідчених працівників. Нині, спільно із черкаськими фахівцями, розвивають виробництво на базі колишнього заводу «Оризон», відбудовують занедбані приміщення та налагоджують продаж товарів по Україні та Європі. 


Олег переїхав на Черкащину одним із перших. На Донеччині він пропрацював на цьому підприємстві 13 років, тому не покинув виробництво. У сусідньому цеху працює син Олега Микита. Хлопець відразу після закінчення школи приїхав до батька переймати досвід та працювати на виробництві. 


Загалом тут працюють 180 робітників. 20% із них – переселенці. Спільною донецько-смілянською командою виробляють 70 тисяч найменувань продукції: віконно-дверні профільні системи, готові вікна та двері конструкції із ПВХ та алюмінію, вироби з кераміки. Черкащину обрали серед 16 областей та розташувалися на території заводу «Оризон». Обладнання вивезти з Донеччини не вдалося, довелося закупити нове.


Загалом на Черкащині діє майже 30 підприємств-переселенців. Смілянське – одне із найбільших. Адаптація легкою не була. Переїхавши сюди, зіткнулися з проблемою з реєстрацією, пройшли випробування перевірками.

Подолавши труднощі, завод став бюджетоформуючим підприємством Смілянського району та області, за минулий рік сплатив податків на суму 140 мільйонів гривень і досі продовжує нарощувати потужності. 

Картинки по запросу підприємство

4 Серпня, 2017 в 06:39 / Переглядів: 2266

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про