У приміщенні Смілянської райради порушують Закон України (відео)

У приміщенні Смілянської районної ради курці організували місце для куріння. Про це повідомляє смілянський активіст Ілля Слободяник на своїй сторінці у Фейсбук. На відео чоловіки, присутні на місці збору курців, підтверджують, що там палити можна, біля них стоїть попільничка, а робиться це з дозволу керівників районної ради. 

“Не знаю як вас, а мене вже дістало, що на поверсі Смілянської районної ради в коридорі постійно смердить димом тютюнопаління.
А все через те, що тут же, прямо на поверсі на сходовому майданчику палять ледачі депутати та інші слуги народу…
Володимир Грошев прошу негайно розібратися і прикрити раз і назавжди те джерело диму.
Хочеш палити – йди на двір. Не хочеш йти – значить, не хочеш палити. Все просто.
Усім здоров’я!” – йдеться у коментарі до відео.

Довідково:

За новим Законом України № 4844, з 16 грудня 2012 р. заборонено куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів у приміщеннях закладів ресторанного господарства; у приміщеннях та на території навчальних закладів, спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд та закладів фізичної культури і спорту, закладів охорони здоров’я, у приміщеннях об‘єктів культурного призначення та органів державної влади і місцевого самоврядування, інших державних установ; на стаціонарно обладнаних зупинках транспортних засобів. Відводити місця для куріння в цих місцях заборонено.

Штрафи за порушення для підприємців (фізичних та юридичних осіб) складають від 1000 грн. до 10 000 грн., а для фізичних осіб-курців – від 51 до 175 грн.
У місцях та закладах, де куріння заборонено, має бути розміщена наочна інформація, яка складається із графічного знака про заборону куріння та тексту такого змісту: «Куріння заборонено!».

Картинки по запросу куріння заборонено фото

3 Серпня, 2017 в 06:20 / Переглядів: 751

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про