У Черкаській обласній лікарні виявлено призовників, які ухиляються від явки на комісії

10-14 липня цього року комісія генерального штабу збройних сил України провела перевірку стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних області.

Перевірка виявила недоліки. Про це повідомив начальник відділ військового обліку черкаського обласного військкомату Олександр Тихонов.

– Потрібні, зокрема, заходи з охоплення військовим обліком військовозобов’язаних, що не досягли граничного віку перебування в ЗСУ. Станом на 10 липня планове завдання щодо зарахування в запас громадян, які не досягли граничного віку в області виконано на 23%, – зазначив Тихонов. – Також зазначу, що органи державної реєстрації актів цивільного стану в порушення вимог надсилають до районних міських військових комісаріатів повідомлення про зміну призовниками і військовозобов’язаними прізвища, одруження-розлучення, вилучення облікових документів, заміну інших даних за формою, яка не відповідає вимогам. А суди в порушення вимог не надають довідку про військово-облікові документи призовників,  повідомляє Черкаси.city з посиланням на Прочерк.

Також Олександр Тихонов перелічив інші порушення, що стосується оформлення документів. А ще поінформував, що не всіх військовозобов’язаних ставлять належним чином на обліки.

– Унаслідок таких порушень було виявлено, що в Черкаській обласній лікарні виявлено 5 призовників, які ухиляються від явки на призовні комісії, – зауважив Тихонов. – Щоправда більшість установ готові виправляти недоліки. 60% недоліків були виправлені. У кращий бік за станом військового обліку відзначається військова частина в Оршанці, за веденням військового обліку призовників в кращий бік відзначається робота в Золотоніському, Смілянському та Черкаському районах.

Він також додав, що 22 серпня в клубі черкаського обласного військового комісаріату відбудеться методичне заняття, де буде роз’яснено, як надати лад документам згідно нових нормативних вимог.

2 Серпня, 2017 в 06:57 / Переглядів: 1050

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про