Черкащанам дають поради, як уберегтися від сильної спеки

Картинки по запросу спекаЗа прогнозом, з початку нового тижня, внаслідок поширення антициклону з Північної Африки, на Черкащині розпочнеться майже тижневий період сильної спеки. Денні температури повітря можуть досягати +36+39º, вночі буде в межах +20+25º.

Високі температури повітря +35º і вище в умовах нашого клімату вважаються особливо небезпечними для людини та тварин і можуть привести до теплового удару. Крім цього такі температури ускладнюють роботу агропромислового комплексу та багатьох галузей економіки. Наприклад, змінюються технології робіт у будівництві, відбувається деформація дротів та перегрівання генераторів у енергетиці.

Як «не закипіти» у спекотні дні, перебуваючи вдома, в офісі, в транспорті, на вулиці?
– Щоб доїхати до роботи і «не зваритися» по дорозі, візьміть з собою пляшку прохолодної води і пийте потроху. У задушливому транспорті може стати в нагоді віяло.
– У більшості людей немає можливості прийняти душ на роботі, але завжди можна охолодитися, періодично змочуючи зап’ястя і руки до ліктів холодною водою. У період літньої спеки жінкам варто зменшити використання косметики та парфумів до мінімуму, щоб не заважати шкірі дихати.
– У спекотну погоду віддавайте перевагу легкому одягу з натуральної бавовни. Бажано, щоб він був світлих тонів і мав вільний крій. Такий одяг вбирає вологу, не прилипає до тіла, якщо ви спітніли, пропускає повітря. Виходячи на вулицю, надягайте на голову панамку, капелюх або косинку.
– Найважливішу роботу намагайтеся робити з ранку. Пийте зелений чай. В обід бажано їсти легку їжу.

Джерело: Дзвін

2 Серпня, 2017 в 10:10 / Переглядів: 734

Теми: Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про