Антон Яценко закликав ігнорувати пости й коментарі осіб, які прагнуть дискредитувати його, як народного депутата

Народний депутат України Антон Яценко звернувся до уманчан і жителів Черкаської області на своїй сторінці в соцмережі Facebook та закликав усіх ігнорувати пости та коментарі осіб, які намагаються дискредитувати його, як народного депутата.

«Я завжди відкритий до критики. Як кажуть, не критикують тільки мертвого, або того, хто нічого не робить. Та я не буду терпіти відвертих брудних звинувачень й інших образ в свою сторону.

Я активно реагую на всі звернення та питання громадян, які щодня отримую у соцмережах і намагаюсь вирішити їх. Будь-хто може написати мені та подзвонити.

Але існує окрема група людей, які взяли за ціль дискредитувати мене, як народного депутата. Спочатку я намагався чітко аргументувати свої відповіді, але постійні звинувачення доводять лише одне – ця група осіб не бажає аналізувати інформацію, а прагне лише облити брудом та поширити дезінформацію», – зауважив народний депутат.
За даними Антона Яценка, частина таких людей реальні, більшість з них взагалі ніде не працює, а частина – фейки. При цьому всі вони намагаються видати власні переконання за всенародну думку.

Серед них: Вячеслав Зозуля – музикант, який частину свого часу проводить в Умані, а частину в Затоці, Руслана Парфьонова, яка, за інформацією народного депутата, займається шантажем та вимаганнями, Андрій Столяр, який часто створює фейкові сторінки, а також Роман Магрук , Олена Бурлака, Вікторія Романюк, Володимир Ярошенко, Ліда Музиченко, Ольга Ситник, Вікторія Василенко та боти, які періодично з’являються в обговореннях.

«Я дійшов до висновку, що всі ці персонажі не заслуговують на увагу. Тож надалі я не буду відповідати на їхні пости, запитання, коментарі та закликаю всіх ігнорувати цих людей в групах у соцмережах. Зокрема, їхні пости, коментарі, голосування, обговорення і будь-які інші прояви поширення відвертих брудних звинувачень та дезінформації.

Вважаю, що тільки ігнорування та бойкотування таких брудних технологій поширення інформації дозволять побудувати демократичне та цивілізоване суспільство», – наголосив Антон Яценко.

viber image

1 Серпня, 2017 в 13:01 / Переглядів: 797

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про