Ліквідувати наслідки негоди на Шполянщині довелося одразу кільком пожежним частинам

Фото Шполянський РВ У ДСНС України у Черкаській області.

28 липня на території Шполянського району внаслідок складних погодних умов (сильна злива, град, пориви вітру) постраждали 5 населених пунктів району: сталось повалення дерев, опор електромереж, пориви ліній електропередач, зірвано покрівлі та побито градом дахи приватних будинків, а саме: в с. Липянка поривом вітру частково було зірвано покрівлі з 22-х та повністю – з 5-ти приватних житлових будинків, частково розкрита покрівля 1-го торгівельного закладу РайСТ та частини зернотоку ТОВ «Трайгон-Фармінг-Харків», повалено 5 електроопор; в с. Нечаєво, с. Кавунівка та с. Маслове були побиті градом дахи приватних будинків.

Фото Шполянський РВ У ДСНС України у Черкаській області.
Всього 13 населених пунктів, включаючи частково м. Шполу знеструмлені. Близько 18:00 год. в с. Антонівка на пасовищі була уражена блискавкою місцева жителька, яка внаслідок даної пригоди загинула на місці – Мала Валентина Василівна, 1982 р.н. 

Фото Шполянський РВ У ДСНС України у Черкаській області.
Для ліквідації наслідків негоди особовий склад Шполянського РВ було піднято за сигналом «Збір» та виконана наступна робота:
– 28.07.17р. о 17:30 год., в м. Шпола, по вул. І. Гончара, 23 особовим складом чергового караулу 17-ї ДПРЧ (1АЦ, 4 особи) спільно з комунальними службами виконувались роботи щодо ремонту водовідвідної труби для уникнення затоплення житлового під’їзду 5-ти поверхового будинку та квартир;
– 28.07.17р. о 17:50 год., в м. Шпола, по вул. О. Кондратюка особовим складом чергового караулу 17-ї ДПРЧ (1АЦ, 4 особи) виконувались роботи щодо відновлення руху автомобілів на підтопленій ділянці дороги;
– 28.07.17р. о 18:30 год., в Шполянському районі, на підтопленій ділянці 80 км. автошляху «Золотоноша – Умань» особовим складом чергового караулу 17-ї ДПРЧ (1АЦ, 4 особи) виконувались роботи щодо відновлення руху автомобілів та витягування 3-х одиниць техніки з води;
– 28.07.17р. о 18:45 год., в Шполянському районі, с. Сердегівка, особовим складом чергового караулу 17-ї ДПРЧ (1АЦ, 4 особи) виконувались роботи щодо розпилювання та прибирання 5 дерев, яке внаслідок дощу та сильного вітру впало на дорогу та заважало руху транспорту.
– 28.07.17р. о 21:10 год., в м. Шпола, по вул. Старицького, 14, особовий склад чергового караулу 17-ї ДПРЧ (1АЦ, 4 особи) направлений для ліквідації затоплення площею близько 1,5 кв.м. в житловому мікрорайоні в районі перехрехрестя з вулицею Торговою, яке утворилась внаслідок зливи, заважало будь якому руху по цих вулицях та затопило 5 суміжних з перехрестям домоволодінь. Для виконання даних робіт додатково були залучені 7 осіб особового складу на АР-2 та ПНС-110.

Фото Шполянський РВ У ДСНС України у Черкаській області.

Шполянський РВ У ДСНС України у Черкаській області

1 Серпня, 2017 в 12:26 / Переглядів: 852

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про