Ветеран Другої світової війни на Шполянщині зустрів 91-ше літо

27 липня шанований ветеран війни та праці Іван Колісник із села Кримки Шполянської ОТГ відсвяткував свій 91-й День народження. Про це повідомляє Шполянська міська рада
Цього дня в його світлій оселі приємно метушились діти, онуки та правнуки, готуючи святковий стіл.

На гостинний поріг іменинника з найкращими побажаннями та подарунками завітали й представники міської влади Шполянської ОТГ: секретар міської ради, Тетяна Каландирець, консультант центру безоплатної первинної правової допомоги з питань координації волонтерського руху, Сергій Кепша, в.о. старости села Кримки, Микола Запорожець.
Іван Петрович Колісник – заслужений ветеран праці. Кримківці його неабияк шанують, адже чотири рази довіряли йому найвідповідальнішу на селі місію – обирали головою села. На керівній посаді Іван Петрович відпрацював 21 рік. 
Загалом Іван Колісник віддав розвитку села 68 років трудової діяльності. В 1949-51 роках працював бригадиром рільничої бригади при місцевому колгоспі, за високі досягнення та сумлінну працю був нагороджений Орденом трудового червоного прапора. За плечима іменника великий досвід і на інших посадах: завідувача ферми, потім майстерні, начальника охорони у колгоспі, заступника сільського голови.
Іменник каже, що працювати на благо рідного села й на користь односельцям, його завжди надихала кохана й вірна дружина, з якою вже 67 років йдуть поруч щасливою стежиною подружнього життя. Разом сім’я Колісників виростили і виховали трійко дітей, мають трьох онуків та дочекались 2 правнуків.

31 Липня, 2017 в 10:42 / Переглядів: 748

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про