Щоб приховати розтрату коштів, чоловік ініціював напад на установу

korupciya_groshi

Встановлено, що 30-річний М., з метою укриття розтрати коштів, імітував розбійний напад на установу, в якій працював, і завідомо неправдиво повідомив поліцію про вчинення злочину, інформує Черкаська місцева прокуратура.

В подальшому, будучи повідомленим про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиві показання потерпілого, з метою перешкодити встановленню істини в ході досудового розслідування та відведення усіх підозр щодо інсценування ним вказаного кримінального правопорушення, а також з метою уникнення матеріальних витрат, даний чоловік під час допиту надав неправдиві покази.

Чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 383 КК України (завідомо неправдиве повідомлення органу досудового розслідування про вчинення злочину, вчинене з корисливих мотивів) та ч. 2 ст. 384 КК України (завідомо неправдиве показання потерпілого під час провадження досудового розслідування вчинене з корисливих мотивів), та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Досудове слідство триває.

Джерело: Вичерпно

30 Липня, 2017 в 19:02 / Переглядів: 670

Теми: Кримінал,Події,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про