Максиму Полякову “світить” ще одне кримінальне провадження

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький не виключає, що у вересні до Верховної Ради України може бути внесено нове подання на народного депутата з фракції “Народний фронт” Максима Полякова у зв’язку з його відмовою надягати електронний браслет всупереч рішенню суду. Про це з посиланням на “Інтерфакс-Україна”інформує “ВІККА”.

– 27 липня Максима Полякова запросили до управління поліції Черкаської області. Закінчилося тим, що при спробі виконати рішення суду і надягти на нього браслет, він викликав поліцію і сказав, що до нього застосовують невідомо яку силу і примушують вчиняти невідомо які дії, – зазначив Назар Холодницький.

Він підкреслив, що відмова Полякова виконувати зобов’язання, покладені на нього судом, дає прокуратурі підстави вимагати стягнення внесеної нардепом застави у дохід держави, а також відкриття стосовно нього ще одного кримінального провадження.

– Якщо рішення суду не буде виконано, прокурор звертається до суду з питання стягнення застави у дохід держави у зв’язку з порушенням підозрюваним процесуальних зобов’язань. Якщо рішення суду не буде виконано і після цього, будемо вирішувати питання про внесення в ЕРДР і початку кримінального провадження за умисне невиконання рішення суду. Таким чином, я не виключаю, що у вересні може бути нове подання до Верховної Ради вже по іншому злочину, – заявив Холодницький.

У той же час, сам Поляков в коментарі “112 каналу” заявив, що правоохоронці перешкоджали виконанню ним депутатських повноважень, намагаючись надіти електронний браслет.

29 Липня, 2017 в 20:29 / Переглядів: 1750

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про