Українець здійснив героїчну посадку літака (відео)

Олександр Акопов вже налітав майже 14 тисяч годин.

У четвер, 27 липня, в Стамбулі український льотчик Олександр Акопов зробив героїчну посадку пасажирського лайнера турецької компанії Atlasglobal в аеропорту імені Ататюрка. Про це повідомляє Апостроф з посиланням на журналіста Османа Пашаєва.

За його словами, літак з українським екіпажем вилетів зі Стамбула в Ерджан на Північному Кіпрі.

“На висоті 4 тисячі футів літаку розбило носову частину і скло кабіни пілотів. Капітан Акопов прийняв рішення повертатися… На борту 121 пасажир і шість членів екіпажу. Акопов садить борт, нахиливши літак трохи набік, щоб бачити через бокове скло смугу. Диспетчери Ататюрка дуже точно вели його на посадку. Про українця Олександра Акопова пишуть всі турецькі ЗМІ. Наголошують, що він пройшов найкращу школу колишнього Союзу саме в Україні. Налітав 13908 годин”, – повідомив журналіст.

 

Героїчна посадка

Українець став героєм турецьких ЗМІ та соцмереж, посадивши літак, розбитий градом

Posted by Радіо Свобода on Friday, 28 July 2017

 

Також про інцидент і героїзм екіпажу написав в Facebook користувач Олег Лунгул.

“Український екіпаж і дві турецькі стюардеси проявили мужність у процесі цього інциденту. Капітан посадив наосліп, створив кренчік, і дивився тільки через кватирку, не відкриваючи її. Коли він посадив літак, аплодував весь перон аеропорту Ататюрк. Пілоти інших літаків блимали фарами і просто приходили на борт потиснути руку… Це дійсно гідно поваги”, – зазначив він.

Також наголошується, що під час заходу на посадку люди, які спостерігали за літаком, кричали: “Він не сяде, не сяде”.

 

Джерело

29 Липня, 2017 в 10:17 / Переглядів: 1051

Теми: Події,Світ,Суспільство,Україна

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про