Музей на Черкащині можна відвідати, не виходячи з дому

Віртуальна подорож: музей на Черкащині тепер можна відвідати, не виходячи з дому

Компанія Google оцифрувала сім музеїв просто неба в різних регіонах країни і створила віртуальний тур ними. Відтак прогулятися резиденцією Богдана Хмельницького, що у Чигирині, тепер можна і онлайн.

“Ми раді запросити всіх охочих у віртуальний тур українськими музеями під відкритим небом. У партнерстві з Міністерством культури України ми оцифрували сім музеїв в різних регіонах України і створили спеціальний сайт “Музеї України просто неба”, де можна здійснити віртуальну подорож, дізнатися більше про народну архітектуру і побут, відчути всю самобутність української культури”, – повідомляють на офіційному блозі “Google Україна”.

До списку оцифрованих музеїв увійшли: Національний музей народної архітектури та побуту України (Пирогів), Музей народної архітектури і побуту у Львові “Шевченківський гай” (Львів), Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини (Переяслав-Хмельницький), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (Ужгород), Центр народознавства “Мамаєва Слобода” (Київ), Запорізька Січ – Національний заповідник “Хортиця” (Запоріжжя), Резиденція Богдана Хмельницького (Чигирин).

Щоб почати віртуальну подорож, потрібно вибрати на карті один із семи музеїв, і за допомогою навігації і голосового супроводу трьома мовами (українською, російською і англійською) можна дізнатися цікаві факти з історії української культури.

Завдяки 360-градусним панорамам можна не тільки прогулятися територією музеїв і вивчити околиці, а й зазирнути всередину будинків і ознайомитися з музейними експозиціями.

Крім того, за допомогою опції “Прокласти маршрут” можна перейти на Карти Google і скласти оптимальний варіант маршруту від свого місця розташування до обраного музею.

29 Липня, 2017 в 09:32 / Переглядів: 785

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про