Корови, як на курорті: голландець створив на Черкащині роботизовану ферму (відео)

На фермі, яку створив чоловік з Нідерландів, корови живуть як на курорті – вільно гуляють, а їх обслуговують машини. Але роботи вистачає і місцевим жителям, проте втоми не відчувають, адже рівень зарплат змушує співати, повідомляють “ФАКТИ. ICTV”.

Неймовірна спека цим жінкам не заважає. З 07:00 до 18:00 вони працюють, нині виполюють 150 га цибулі. Дехто, аби було веселіше працює з музикою.

За місяць на овочах можна заробити у середньому від 5 до 7 тис. грн. Люди радіють, бо іншої роботи у селах немає.

– Є шматочок хліба, ми не страждаємо ні на що. Так, ми можемо звернутися до лікарні, бо є з чим, – розповідає працівниця господарства Катерина.

Вирощують овочі за голландськими технологіями. Насіння теж з-за кордону, бо врожай дає більший.

Європейські новації і на молочній фермі. Корівники – сучасні зі спеціальною системою вентиляції. Худоба вільно прогулюється.

Зоотехнік Володимир Одуденко вихваляється господарством. Чоловік каже, що від сіна і підстилки відмовилися ще рік тому, бо за 200 тис. євро придбали новий сепаратор. Тепер мають налагоджене безвідходне виробництво.

Понад 2 тисячі тварин доглядають всього 17 людей, адже більшість робіт автоматизовано, навіть корми змішує та роздає спеціальна машина.

 

27 Липня, 2017 в 15:05 / Переглядів: 793

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про