На Черкащині місцеві жителі блокують рух вантажівок

У Шполі люди заблокували рух вантажівок
tsn.ua

Важковагові машини, які рухаються транзитом через місто, руйнують асфальтне покриття, – скаржаться шполяни. 25 липня вони розпочали акцію з блокування 40-тонних вантажівок, які возять вантажі з асфальтного заводу села Васильків. Про це повідомляє ВІККА з посиланням на прес-службу “Свободи”.

Напередодні громада звернулася до депутатів Шполянської райради, міського голови та поліції з проханням зарадити цій проблемі.

Після звернень на зазначених дорогах з’явилися патрульні, які мали б завертати вантажівки й направляти їх на альтернативну дорогу, яка не пролягає вулицями міста. Проте з невідомих причин дії поліції були неефективними й машини з вантажами продовжували рух Шполою.

Обурені містяни вирішили діяти радикально після того, як перевізники відмовилися їздити запропонованою шполянами дорогою.

Громада перекрила вулицю Васильківську, адже саме нею, а потім вулицями Лютневою та Перемоги вантажівки рухаються у напрямку Черкас.

Люди обіцяють чергувати цілодобово, адже вранці вже ледь не стався прикрий інцидент: одна з машин, яка прорвалась через блокування, ледь не задавила місцеву жительку.

26 Липня, 2017 в 06:30 / Переглядів: 982

Теми: Аналітика,Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про