Черкаські абітурієнти все частіше обирають сучасні професії. Відео

 

Вступна кампанія в розпалі. Вже понад 4 тисячі заяв надійшло до Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. І більше трьох тисяч до Черкаського державного технологічного університету. Прийом документів триватиме до 26 липня. А проблеми із електронною системою досі не вирішені, повідомляє “ЧСН”.

Оксана Михайлик – випускниця школи мистецтв. Вона прийшла до університету, аби спробувати свої сили на творчому конкурсі. Дівчина обрала фах “Образотворче мистецтво”. Стати відомим художником – мріє ще з дитинства.

Екологічний менеджмент, соціальне забезпечення, реклама та PR у медіагалузі. Черкаські університети цього року пропонують низку нових спеціальностей для бакалаврів та магістрів. Тож абітурієнти все частіше обирають сучасні професії.

Члени приймальної комісії переконані: тепер їхні майбутні студенти не турбуватимуться про працевлаштування.

І поки абітурієнти роблять свій важливий крок, система електронного вступу як завжди не витримує навантаження. З технічних причин втрачено частину заяв вступників. Тож абітурієнтам радять обов’язково перевірити свої електронні кабінети. У разі виникнення проблем необхідно звернутися до консультаційних пунктів у вишах

24 Липня, 2017 в 17:57 / Переглядів: 603

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про