Черкаські дизайнери творчо відзначили початок нового сезону “Гри престолів”

Дейнеріс, Джон Сноу, Ходор і Бран, Серсея та Гора, Тіріон, Санса, Ар’я, Пес, Сем Тарлі та Король ночі – перед стартом найбільш масштабного 7 сезону “Гри престолів” черкаські дизайнери Олександр Александров і Аліна Шапран розширили серію листівок із популярними персонажами, повідомляє “in.ck.ua”.

– Ми з першої серії повністю поринули до цього неймовірного всесвіту – дивимося серіал з 2011 року. Вважаємо “Гру Престолів” нашою улюбленою сагою. Колекцію листівок ми хотіли приурочити до виходу нового сезону, тому що це реальне свято для фанатів, – зазначили черкаські дизайнери Олександр та Аліна.

Спостерігати за поповненням серії можна у спільноті на Facebook. Там же можна придбати листівки, зв’язавшись з авторами. Черкащанам листівки передають прямо в руки в зручний час. Покупцям з інших міст картки пересилають поштою. Один комплект листівок з 10 штук коштує 100 грн.

Кожному покупцю комплекту автори дають два приємні бонуси – додаткову подарункову листівку та стікер-наклейку з лютоволом Старків. Зараз дизайнери працюють над ще одним маленьким проектом – розробляють стікер-пак з гербами основних будинків серіалу: Старків, Ланістерів, Таргарієнів тощо.

 

24 Липня, 2017 в 16:06 / Переглядів: 692

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про