В мережі з’явилася інтерактивна схема руху уманських “маршруток”

Основним громадським транспортом міста Умань є маршрутні таксі, яке охоплюють своїми маршрутами більшість території міста. У народі цей транспорт називають просто – “маршрутка”.

З 70-х років більшість автобусних маршрутів не змінились — їх було 14. На озброєнні були в основному ЛАЗ-695 та ПАЗ-672.

До початку 90-х років, всі автобуси списували після пробігу в 540 000 км. Перевезенням пасажирів займалося автобусне підприємство «АТП17107» (до 1983 року «АТП 23112»). Окрім того існувало 42 таксомотори (ГАЗ-24 — таксі).

З розпадом СРСР, у першій половині 90-х років автобусне перевезення взагалі припинилось. Все змінилося з появою наприкінці ХХ століття перших «маршруток» — РАФи, Газелі, Ford Transit, Iveco Daily, Mercedes-Benz Sprinter.

На даний час маршрутні таксі курсують у найвіддаленіші райони міста, починаючи з 5.00-6.30 до опівночі.

Нещодавно, виконком Уманської міської ради затвердив зразки інформаційних табличок із номером таксі та назвами основних вулиць, через які пролягає їх шлях. Зупиняються маршрутки переважно тільки на зупинках, але про місце зупинки водія слід попереджати завчасно, а на вулиці зупиняти маршрутку треба помахом руки. Ціна проїзду – 4,50 грн.

З допомою сайту – www.eway.in.ua можна легко і швидко, підібрати потрібний уманчанам маршрут.

Ввівши пункти відправки та призначення можна навіть, обрахувати час, потрібний на його долання.

Оформлено схему у вигляді карти та “картинки” з супутника.

Забажання карту можна навіть скачати у вигляді мобільного додатка.

avtobys

Джерело: сайт міста Умань

24 Липня, 2017 в 15:30 / Переглядів: 1363

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про