На Черкащині базарні ціни змушують пенсіонерів відмовляти собі чи не в усьому

Картинки по запросу кошик прожиткового мінімуму

─ Ціни на овочі в Катеринополі коливаються в межах 10-15 гривень,─ розповідає 68-річна Олена Кожушко,─ залежно від якості продукції. Так, дрібнішу молоду картоплю можна купити за 8, а велику –10-11. Огірки коштують 8-10 гривень. Не закрутиш по такій ціні. Добре, що в куми вродили, дала мені відерце, то на зиму на олів’є й вінегрет буде.

Помідори, хоч і дорогі, по 12 гривень, та все ж не по 30, як були місяць тому. До осені може ще подешевшають. На городі дозрівають потроху. Не купую, по 5-6 щодня на салат є. А восени закрию, як польові почнуться – і томат, і сік, мої дуже люблять, і квашені, й консервовані. З голоду не помремо, аби здоров’я було робити та їсти.

Морква й буряк –8-10 гривень. Капуста дорога – 15. На фрукти я й не дивлюся. То не по моїй пенсії. Бачила люди персики там якісь купують, кавуни по 5 гривень за кіло. Хай їдять, як гроші є.

А ми домашніми вітамінами обійшлися. Малини, смородини наїлися з дідом досхочу. Краще, ніж ті персики, своє, натуральне, не кроплене. Ще й пару банок варення закрила, хай стоїть. Перші ліки від простуди. Молоко по 10, сир, сметана – 50. Але я молочку літом майже не їм. Що не купи – прокисне. А по трохи купляти, на базар не находишся. Та й дорого, щоб купувати, а тоді викидати, чи котів годувати. М’ясо дороге, тільки на свята купуємо – 110-130. Сало діду взяла за 65, з часником молодим трощить. Імунітет укріпляє. Добре, що часник свій. 100 гривень кіло на базарі. В кого вродив, розбагатіє. Мед треба буде придбати. Свіжий ─100 гривень за літр, твердий – 80.

 

Інформацію взято із сайту Вісті Черкащини

23 Липня, 2017 в 23:43 / Переглядів: 1677

Теми: Аналітика,Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про