Черкащан кличуть у сільгоспкооперативи

750x500-ds-photo-getty-article-103-182-dv1635011_xs

Об’єднатися аби працювати та заробляти, – черкащанам пропонують створювати сільськогосподарські кооперативи задля збільшення власного доходу.

Проект впроваджує департамент агропромислового розвитку Черкаської ОДА, за фінансової підтримки Європейськогго союзу. Усіх охочих стати до роботи безкоштовно навчають та дають у користування сільськогосподарське устаткування.

Щоб отримати таке обладнання всі охочі мають пройти навчання. Викладачі Уманського національного університету садівництва детально розповідають та проводять практичні заняття з переробки та сушіння овочів, фруктів, трав. Аби замовники отримували високоякісний продукт, виготовлений із дотриманням технологій виробництва.

Завдяки подібним програмам невеликі українські фермерства та об’єднання зможуть бути конкурентноспроможними не тільки на вітчизняному ринку, а й закордоном, запевняють ініціатори проекту. Розвиватимуть кролівництво, молочарство, ягідництво. Найближчим часом планується залучити більше 1000 громадян до господарської діяльності та працевлаштувати не менше 300 осіб.

Про це повідомляє “ЧСН”.

23 Липня, 2017 в 16:13 / Переглядів: 685

Теми: Події,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про