Черкащанка зареєструвала законопроект, що каратиме драконівськими штрафами тих, хто смітить

861859-500x333

Перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко разом із колегами зареєструвала законопроект 6730, що вводить драконівські штрафи для тих, хто засмічує довкілля. Про це вона написала на своїй сторінці у “Facebook”.

– Саме через штрафи, які досягали більше 600 доларів, в Сінгапурі, на приклад, вдалося відучити кидати недопалок від цигарки повз смітник чи плюватися на вулиці. Це неможливо бачити: гори сміття в лісах і навколо річок. Я впевнена, зала цей закон підтримає серйозною більшістю голосів, бо Україна і патріотизм мають починатися не з безкінечних гасел, а зі шанобливого ставлення до українськоі землі і довкілля, – пише Геращенко.

 Законопроект “Про внесення змін та доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо викидання відходів у неналежних місцях)” встановлює адміністративну відповідальність за викидання будь-яких відходів за межі урн, контейнерів чи інших ємкостей для збирання, утилізації чи переробки сміття.

За це порушення пропонується запровадити накладення штрафу від двадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а за повторне вчинення такого правопорушення – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Про це інформує  “ВІККА”.

22 Липня, 2017 в 17:15 / Переглядів: 667

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про